Wakacje z partnerem lub z kumpelą?

Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – atuty
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie analogicznych okolicznościach – wiele ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To też całe bezmiar olśniewającego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to czasami wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o idealnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.